Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2008.12.12 KOMISJONI OTSUS, 12. detsember 2008, millega võetakse vastavalt nõukogu direktiivile 92/43/EMÜ vastu boreaalses biogeograafilises piirkonnas asuvate ühenduse tähtsusega alade teine ajakohastatud loeteluVäljad: peida ,kuva
Vastu võetud12.12.2008
Rekvisiit2009/94/EÜ
PealkiriKOMISJONI OTSUS, 12. detsember 2008, millega võetakse vastavalt nõukogu direktiivile 92/43/EMÜ vastu boreaalses biogeograafilises
piirkonnas asuvate ühenduse tähtsusega alade teine ajakohastatud loetelu
Failid: peida ,kuva
Seotud failEK_Natura_alad12.12.2008 (pdf, 0,9 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud rahvusvahelise tähtsusega aladPreedi jõe loodusala EE0060122
Purtsi jõe loodusala EE0080433
Pullijärve loodusala EE0080620
Prange loodusala EE0080407
Prangli loodusala EE0010126
Emajõe-Suursoo loodusala EE0080323
Kahtla-Kübassaare loodusala EE0040412
Avijõe loodusala EE0070127
Koikküla loodusala EE0080430
Karisilla oja loodusala EE0080239
Põduste luha loodusala EE0040454
Rava loodusala EE0060105
Ranna-Põitse loodusala EE0040458
Raudrahu loodusala EE0040499
Aseri loodusala EE0070112
Akste järve loodusala EE0080224
Age oru loodusala EE0080302
Anne loodusala EE0080310
Alatskivi loodusala EE0080311
Aheru loodusala EE0080422
Anija loodusala EE0010109
Ardu loodusala EE0010112
Rahumäe loodusala EE0010143
Allikukivi loodusala EE0040301
Aidu loodusala EE0080104
Andressaare loodusala EE0080107
Andresjärve loodusala EE0080412
Asva loodusala EE0040403
Ebavere loodusala EE0060215
Avaste loodusala EE0020338
Edise loodusala EE0070113
Atsalama loodusala EE0070117
Jäola loodusala EE0060226
Ihamaru-Tilleoru loodusala EE0080202
Hino loodusala EE0080602
Iidva loodusala EE0060115
Haavakannu loodusala EE0060207
Hurda loodusala EE0080611
Järve loodusala EE0040408
Jausa loodusala EE0040134
Jalgsema loodusala EE0060112
Hauka loodusala EE0080214
Heimtali loodusala EE0080520
Haapsi loodusala EE0040329
Kanaküla loodusala EE0040310
Kaasiku loodusala EE0080111
Kaisma loodusala EE0040306
Kanepi järvede loodusala EE0080220
Kada järve loodusala EE0080429
Kaasjärve loodusala EE0080631
Karida loodusala EE0040415
Järvevälja loodusala EE0070122
Kallaste loodusala EE0080320
Karitsu loodusala EE0020333
Karuse-Linnuse loodusala EE0040207
Kariste järve loodusala EE0080515
Karsna järve loodusala EE0080626
Kastna loodusala EE0040312
Kaunispe loodusala EE0040420
Kasemetsa loodusala EE0040427
Karujärve loodusala EE0040416
Kauksi loodusala EE0070115
Karste loodusala EE0080218
Karula-Pikkjärve loodusala EE0080424
Kirmsi loodusala EE0080209
Kivijärve loodusala EE0080223
Kiiviti järve loodusala EE0080423
Kisejärve loodusala EE0080603
Kiviloo loodusala EE0010110
Kiruvere loodusala EE0010141
Raikküla-Paka loodusala EE0020322
Kirikumäe loodusala EE0080607
Kivikupitsa loodusala EE0040317
Kirbu soo loodusala EE0080475
Kerju loodusala EE0040421
Konguta loodusala EE0080305
Koorküla loodusala EE0080420
Kubija järve loodusala EE0080627
Krassi loodusala EE0010154
Kostivere loodusala EE0010114
Kosemäe loodusala EE0040319
Kuiaru loodusala EE0040320
Kooljamägede loodusala EE0040426
Kudjape loodusala EE0040433
Kooraste Kõvvõrjärve loodusala EE0080233
Kolga lahe loodusala EE0010171
Kuri-Hellamaa loodusala EE0040126
Kuritse järve loodusala EE0080425
Kullamäe loodusala EE0080503
Kurimetsa loodusala EE0080509
Kuusiku loodusala EE0020336
Kurese loodusala EE0040353
Kämbla loodusala EE0010103
Kõrissoo loodusala EE0040321
Küdema loodusala EE0040430
Laasu loodusala EE0040435
Laho loodusala EE0080225
Kärnjärve loodusala EE0080628
Lahepera loodusala EE0080319
Kõrgessaare-Mudaste loodusala EE0040122
Lavassaare loodusala EE0040324
Lannasmaa loodusala EE0040437
Lao loodusala EE0040323
Laukesoo loodusala EE0010108
Liiva-Putla loodusala EE0040439
Lavatsi järve loodusala EE0080312
Lambahanna järve loodusala EE0080403
Lasva tammiku loodusala EE0080630
Lasila loodusala EE0060206
Kuivajõe loodusala EE0010148
Järveoja loodusala EE0060229
Jägala loodusala EE0010150
Aegviidu loodusala EE0010153
Kotlandi loodusala EE0040429
Linaleo järve loodusala EE0080419
Allirahu loodusala EE0040402
Vilivalla loodusala EE0040125
Hiiu madala loodusala EE0040129
Luidja loodusala EE0040118
Loobu jõe loodusala EE0060279
Ranna loodusala EE0040405
Lüsingu loodusala EE0060109
Luusika loodusala EE0060217
Lopa paljandi loodusala EE0080505
Lõõdla loodusala EE0080624
Lindmetsa loodusala EE0040440
Majori järve loodusala EE0080629
Maapaju loodusala EE0010113
Madissaare loodusala EE0040327
Metsapoole loodusala EE0040330
Mihkli loodusala EE0040307
Kooraste Pikkjärve loodusala EE0080201
Meelva loodusala EE0080203
Meenikunno loodusala EE0080204
Mustajõe loodusala EE0070105
Mooste loodusala EE0080207
Mustjärve loodusala EE0080315
Muti loodusala EE0080517
Muraste loodusala EE0010142
Murati loodusala EE0080604
Mõisamõtsa loodusala EE0080619
Mukri loodusala EE0020327
Mädajõe loodusala EE0080237
Märjamaa järtade loodusala EE0020408
Määru loodusala EE0060102
Naissoo loodusala EE0040332
Mäe loodusala EE0040442
Naage loodusala EE0010138
Mõrdama loodusala EE0040331
Navesti loodusala EE0040333
Nihatu loodusala EE0040446
Nepste loodusala EE0040335
Oese soo loodusala EE0040338
Kingli loodusala EE0040423
Nõmmküla loodusala EE0040447
Nurtujõe loodusala EE0020334
Niitvälja loodusala EE0010137
Pae loodusala EE0020330
Oidrema loodusala EE0040339
Paatsa loodusala EE0040451
Suurissoo loodusala EE0040474
Padaoru loodusala EE0060213
Padinasaare loodusala EE0080106
Pabra järve loodusala EE0080625
Orajõe loodusala EE0040340
Paganamaa loodusala EE0080632
Pangametsa loodusala EE0070109
Palojärve loodusala EE0080222
Pakasjärve loodusala EE0010144
Pahtpää loodusala EE0080227
Pangodi loodusala EE0080314
Paistu loodusala EE0080518
Palakmäe loodusala EE0080413
Rannamõisa loodusala EE0010132
Peeda jõe loodusala EE0080324
Pikre järve loodusala EE0080417
Paunküla loodusala EE0010104
Pilkuse loodusala EE0020305
Suuremõisa lahe loodusala EE0040473
Paope loo loodusala EE0040121
Agusalu loodusala EE0070171
Kurtna-Vilivere loodusala EE0020318
Manilau-Hanilaiu loodusala EE0040328
Alema loodusala EE0010107
Angasilla loodusala EE0020303
Kalita loodusala EE0040308
Kaarma loodusala EE0040409
Kurisoo loodusala EE0060103
Lubjaahju järve loodusala EE0080402
Valli soo loodusala EE0080427
Rubina loodusala EE0080501
Hintsiko loodusala EE0080610
Pihla-Kaibaldi loodusala EE0040116
Piusa loodusala EE0080622
Mädapea loodusala EE0060204
Jõuga loodusala EE0070119
Poanse loodusala EE0040206
Pootsi loodusala EE0040343
Laulasmaa loodusala EE0010122
Mustoja loodusala EE0080234
Pärlijõe luha loodusala EE0080638
Pärlijõe loodusala EE0080605
Püümetsa loodusala EE0010136
Päite loodusala EE0070123
Pärnu jõe loodusala EE0040345
Rahaaugu loodusala EE0020319
Pühametsa loodusala EE0040456
Pühajõe loodusala EE0070129
Päevakese loodusala EE0080210
Pähni loodusala EE0080616
Sadrametsa loodusala EE0080615
Roksi järve loodusala EE0080418
Riksu ranniku loodusala EE0040461
Sadramõtsa loodusala EE0080614
Saaremetsa loodusala EE0040463
Roosna-Alliku loodusala EE0060120
Räpina loodusala EE0080216
Rutu loodusala EE0080502
Ruhijärve loodusala EE0080512
Sahmeni loodusala EE0070126
Silmsi soo loodusala EE0060113
Sepaste loodusala EE0040117
Sepa loodusala EE0040466
Saunametsa loodusala EE0040354
Sanga loodusala EE0040362
Sandla loodusala EE0040465
Simiste-Oina loodusala EE0040470
Selisoo loodusala EE0070124
Sepamaa loodusala EE0040467
Sonni loodusala EE0020331
Sorgu loodusala EE0040358
Sulu loodusala EE0020332
Siplase loodusala EE0040406
Smolnitsa loodusala EE0070101
Sookuninga loodusala EE0040369
Suigu loodusala EE0060216
Suurekivi loodusala EE0060208
Sootaga loodusala EE0080304
Sõmeri loodusala EE0040356
Tammese loodusala EE0040478
Tammelehe loodusala EE0060224
Tahkjärve soo loodusala EE0080213
Tagula loodusala EE0080426
Säärenõmme loodusala EE0040464
Sämi loodusala EE0060219
Suurupi loodusala EE0010140
Tikste loodusala EE0080414
Tilga loodusala EE0040114
Tellissaare loodusala EE0040357
Tareste loodusala EE0040124
Tilli loodusala EE0080507
Timmase loodusala EE0080635
Teesu loodusala EE0040480
Tamula järve loodusala EE0080637
Tori põrgu loodusala EE0040360
Toolse loodusala EE0060271
Tehu loodusala EE0040481
Tudre loodusala EE0060106
Tellise loodusala EE0080103
Uhtjärve loodusala EE0080623
Türi-Karjaküla loodusala EE0060117
Türisalu loodusala EE0010123
Uhtju loodusala EE0060220
Tuhala loodusala EE0010101
Ubari loodusala EE0010152
Tõnija loodusala EE0040482
Tumala loodusala EE0040484
Uiakatsi loodusala EE0080232
Tänassilma loodusala EE0080511
Undama soo loodusala EE0040115
Vagula järve loodusala EE0080612
Vahtrissoo loodusala EE0040485
Vana-Lahetaguse loodusala EE0040487
Valgjärve loodusala EE0080221
Vanalõve loodusala EE0040488
Uljaste loodusala EE0070125
Valgeranna loodusala EE0040367
Uulu-Võiste loodusala EE0040364
Vahenurme loodusala EE0040365
Vaiste loodusala EE0040366
Valgesoo loodusala EE0080205
Varbla loodusala EE0040352
Viidu loodusala EE0040492
Varangu loodusala EE0060225
Vasalemma loodusala EE0010155
Viilupi loodusala EE0040131
Vedruka raba loodusala EE0040489
Vapramäe loodusala EE0080309
Viisjaagu loodusala EE0080317
Vidrike loodusala EE0080405
Verijärve loodusala EE0080618
Vardi loodusala EE0020411
Võlingi oja loodusala EE0060123
Väike-Palkna loodusala EE0080606
Võhandu jõe ürgoru loodusala EE0080235
Väike-Emajõe loodusala EE0080432
Võrsna loodusala EE0040497
Vinni-Pajusti loodusala EE0060227
Virosi loodusala EE0080226
Voki loodusala EE0080404
Viljandi loodusala EE0080514
Välgi loodusala EE0080322
Õru loodusala EE0080428
Vääna jõe loodusala EE0010187
Värska loodusala EE0080215
Vääna loodusala EE0010125
Ämmamäe loodusala EE0040368
Väätsa loodusala EE0060116
Änniksaare loodusala EE0070118
Väikõ-Nedsäjä loodusala EE0080211
Ülgase loodusala EE0010116
Äntu loodusala EE0060212
Laidunina loodusala EE0040436
Mäetaguse loodusala EE0070111
Kurematsi loodusala EE0080411
Haavassoo loodusala EE0040404
Soomaa loodusala EE0080574
Tõstamaa loodusala EE0040363
Vesitükimaa loodusala EE0040490
Rahula-Napanurga loodusala EE0020410
Esna loodusala EE0060101
Prandi loodusala EE0060108
Ilmandu loodusala EE0060210
Järvselja loodusala EE0080307
Kahvena loodusala EE0080521
Karinõmme loodusala EE0040311
Järveotsa loodusala EE0040303
Kastna-Rapla loodusala EE0020335
Järise loodusala EE0040407
Kaarmise loodusala EE0040410
Kalli soo loodusala EE0040483
Kareda loodusala EE0060104
Kihnu loodusala EE0040313
Tammuna loodusala EE0040479
Kiigumõisa loodusala EE0060110
Koiva-Mustjõe luha loodusala EE0080421
Kõrvemaa loodusala EE0060119
Rangu loodusala EE0020409
Kurtna loodusala EE0070120
Kuulmajärve loodusala EE0080230
Kõnnumaa loodusala EE0020325
Käntu-Kastja loodusala EE0040209
Luhasoo loodusala EE0080601
Laiküla loodusala EE0040211
Küdema lahe loodusala EE0040432
Liigalaskma-Orinõmme loodusala EE0040438
Laiksaare loodusala EE0040322
Kääpa loodusala EE0080108
Lasa loodusala EE0080416
Leppoja loodusala EE0080510
Lepakose loodusala EE0080523
Lüübnitsa loodusala EE0080231
Maidla-Iganõmme loodusala EE0020301
Metsaääre loodusala EE0040302
Luiste loodusala EE0040210
Mahu-Rannametsa loodusala EE0060223
Mustjärve raba loodusala EE0040212
Nõmme raba loodusala EE0060114
Ontika loodusala EE0070108
Mustallika loodusala EE0080109
Nätsi-Võlla loodusala EE0040336
Nõlvasoo loodusala EE0020337
Padakõrve loodusala EE0080306
Parika loodusala EE0080573
Osõtsuu loodusala EE0080229
Paraspõllu loodusala EE0010102
Parila loodusala EE0010111
Orkjärve loodusala EE0010133
Paadrema loodusala EE0040341
Ropka-Ihaste loodusala EE0080313
Piusa-Võmmorski loodusala EE0080621
Raespa loodusala EE0040349
Rebasmäe loodusala EE0080212
Pähklisaare loodusala EE0080301
Pärnu loodusala EE0040347
Siiksaare-Oessaare loodusala EE0040469
Siiraku loodusala EE0040314
Saarjärve loodusala EE0080101
Sinialliku loodusala EE0080519
Seljamäe loodusala EE0060211
Suursoo-Leidissoo loodusala EE0040202
Tündre loodusala EE0080415
Tuhu loodusala EE0040214
Tammiku loodusala EE0010105
Tahkuna loodusala EE0040133
Teringi loodusala EE0080504
Taarikõnnu loodusala EE0020315
Tolkuse loodusala EE0040359
Tahula-Reo loodusala EE0040477
Ura loodusala EE0040355
Viieristi loodusala EE0040494
Vulbi loodusala EE0060107
Viitna loodusala EE0060221
Veski loodusala EE0080206
Valgeraba loodusala EE0040375
Põhja-Kõrvemaa loodusala EE0010106
Valgejärve loodusala EE0010121
Marimetsa-Õmma loodusala EE0040203
Viidumäe loodusala EE0040493
Paeküla loodusala EE0020304
Naissaare loodusala EE0010127
Piiumetsa loodusala EE0020329
Leigri loodusala EE0040119
Pühalepa loodusala EE0040127
Kukka-Luhastu loodusala EE0040128
Koonga tammiku loodusala EE0040315
Kolga loodusala EE0040318
Nedrema loodusala EE0040334
Rannaniidu loodusala EE0040348
Abruka loodusala EE0040401
Odalätsi loodusala EE0040448
Koigi loodusala EE0040425
Põduste-Upa loodusala EE0040455
Rannaniidi loodusala EE0040457
Võlumäe loodusala EE0060230
Võtikvere loodusala EE0080102
Kiviaru loodusala EE0080506
Selja jõe loodusala EE0060218
Sirtsi loodusala EE0070104
Pihla-Kurisu loodusala EE0040123
Parmu loodusala EE0080617
Salavalge-Tõrasoo loodusala EE0020314
Konuvere loodusala EE0020306
Selja-Põdra loodusala EE0020307
Pajaka-Vardi loodusala EE0020311
Linnuraba loodusala EE0020312
Ridaküla loodusala EE0020321
Tillniidu loodusala EE0020326
Linnumängu loodusala EE0020328
Kuke-Kiili loodusala EE0040205
Lihula loodusala EE0040213
Tõhela-Ermistu loodusala EE0040361
Saarjõe loodusala EE0060121
Mõdriku-Roela loodusala EE0060202
Neeruti loodusala EE0060203
Muraka loodusala EE0070103
Porkuni loodusala EE0060214
Rabivere loodusala EE0020316
Karula loodusala EE0080671
Karala-Pilguse loodusala EE0040414
Kasti lahe loodusala EE0040418
Kesknõmme loodusala EE0040422
Ruhnu loodusala EE0040462
Puhatu loodusala EE0070106
Udria loodusala EE0070110
Väikese väina loodusala EE0040486
Vilsandi loodusala EE0040496
Pakri loodusala EE0010129
Väinamere loodusala EE0040002
Koorunõmme loodusala EE0040428
Keeri-Karijärve loodusala EE0080316
Lemmejõe loodusala EE0040342
Peramaa loodusala EE0080208
Nõva-Osmussaare loodusala EE0040201
Laulaste loodusala EE0040309
Nigula loodusala EE0040370
Reiu jõe loodusala EE0040384
Kaugatoma-Lõu loodusala EE0040441
Nässumaa loodusala EE0040445
Ohessaare loodusala EE0040449
Pammana loodusala EE0040452
Sutu lahe loodusala EE0040472
Tagamõisa loodusala EE0040476
Struuga loodusala EE0070128
Endla loodusala EE0080172
Ahja loodusala EE0080217
Võhandu jõe loodusala EE0080236
Elva loodusala EE0080318
Kärevere loodusala EE0080371
Soontaga-Sauniku loodusala EE0080410
Võrtsjärve loodusala EE0080524
Peetri jõe loodusala EE0080608
Otepää loodusala EE0080401
Luitemaa loodusala EE0040351
Pirita loodusala EE0010120
Valgejõe loodusala EE0010156
Kabli loodusala EE0040305
Tudusoo loodusala EE0060209
Lahemaa loodusala EE0010173
Kohatu loodusala EE0020302
Lümandu loodusala EE0020317
Mahtra loodusala EE0020324
Paope loodusala EE0040112
Vanamõisa loodusala EE0040113
Tihu loodusala EE0040120
Ehmja-Turvalepa loodusala EE0040204
Lindi loodusala EE0040326
Mullutu-Loode loodusala EE0040443
Väägvere loodusala EE0080303
Õisu loodusala EE0080516
Haanja loodusala EE0080613
Ohepalu loodusala EE0020205
Sauniku loodusala EE0080408
Alam-Pedja loodusala EE0080374
Kõpu loodusala EE0040135
Jalase loodusala EE0020313
Vooremaa järvede loodusala EE0080110
Ruila loodusala EE0010124
Lauaru loodusala EE0040315
Peipsiveere loodusala EE0080323