Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2021.04.27 Tallinna linna pinnaveesüsteemi joogiveehaardesse kuuluvate veekogude nimekiri.Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud27.04.2021
RekvisiitKeskkonnaministri kiri 27.04.2021 nr 1-2/21/212
PealkiriTallinna linna pinnaveesüsteemi joogiveehaardesse kuuluvate veekogude nimekiri.
Failid: peida ,kuva
Seotud failKEM_käskkiri (pdf, 0,1 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudÜlemiste järv VEE2005900
Aruoja veehoidla VEE2002480
Purdi kanal VEE1083800
Männiku järv VEE2006020
Kiruvere järv VEE2031800
Soodla veehoidla VEE2002410
Kaunissaare veehoidla VEE2002440
Raudoja veehoidla VEE2002420
Aavoja veehoidla VEE2002430
Vaskjala veehoidla VEE2006610
Raku järv VEE2006030
Vaskjala - Ülemiste kanal VEE1093000
Sae - Paunküla kanal VEE1089900
Jägala - Pirita kanal VEE1089205
Aavoja - Kaunissaare kanal VEE1083513
Paunküla veehoidla VEE2031910
Pärnu jõgi VEE1123500
Jägala jõgi VEE1083500
Pirita jõgi VEE1089200
Raudoja - Aavoja kanal VEE1086800